Intencje mszalne
19 - 25. 06. 2023

Poniedziałek - 19.06.

18,oo - Za + Edytę Tomaszewską - od klasy TSM z rocznika 2015 – 2019, kl. 2 b ZSTE W Ostrowie Wlkp i Aleksandry Kędzierskiej - Cybułka

Wtorek - 20.06. 1

16,oo - Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze błog. Boże w pracy duszpasterskiej i na emeryturach dla kapłanów rocznika święceń 1974 oraz zm kaplanów

Środa - 21.06.


9,oo - W int. Parafian
18,oo - Za + Henryka Stanisławiaka - od teściowej Teresy, Franciszka Wlazika z żoną i dziećmi, Zbigniewa Wlazika z zona i dziećmi, sąsiadów Sobczyków, Jacka i Tadeusza Miśkiewicz z rodziną, kuzyna Tadeusza z zoną z Kruczyna

Czwartek - 22.06.

18,oo - Za + Teresę Kobza - od rodz. Lipieckich i Miskiewiczów

Piątek - 23.06.


18,oo - Za + Władysława Garsztkę - od Haliny Paszczak z rodz., rodz. Dobersztajn, Leśnych i Dolatów
Za + Franciszka Manickiego - od szwagierek : Marty Henryki Elżbiety Ireny Jadwigi z rodzinami
Za + Tadeusza Szymczaka w 5 r.śm.
Za + Franciszka Walkowiaka w 18 r.śm. i zm z rodz..
Za + Mariana Andrzejczaka - od rodz. Jańczaków
Za + Stanisława Bogusza i zm z rodz.
Za + Wandę Tomczak, Zofię Trzcińską i zm z rodz.
Za + Annę Grobelną - od rodz. Podemskich, Andrzejczaków i Persowskich

Sobota - 24.06.

16,oo - Z podz. za otrz. łaski z prośbą o błog. Boże dla Janiny i Jana w 10 r. śl.
18,oo - Za + Jana Witasika, Józefę Sykałę i zm z rodz.

Niedziela - 25.06.

8,3o - Za + Henryka Gaworskiego - od rodz. Studzińskich, Marii Manickiej z rodz., mieszkańców ul. Klonowej
11,oo - Za + Leona Towarek - od syna Ryszarda z żoną, wnuczki Renaty z Tomaszem, wnuka Grzegorza z rodz. z szyplowa
18,oo - Za + Czesława Dostatniego - od Ewy z mężem i rodz.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE
11 niedziela zwykła - 18.06.2023 r.

  1. Raz jeszcze dziękuję wszystkim Parafianom, którzy w uroczystość Bożego Ciała i w oktawie dali świadectwo swej wiary w żywa obecność Chrystusa w Najśw. Sakramencie. Dziękuję zatem służbie liturgicznej, panu organiście, dziewczynkom sypiącym kwiatki, paniom noszącym feretrony i chorągiew, panom z asysty i noszącym sztandar parafii, matkom różańcowym, stawiającym ołtarze, strażakom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do radosnego przeżywania tych dni. Bóg zapłać ! Dziękuję także za ostatnio złożone ofiary na KUL, Wydział Teolog. w Poznaniu, szkoły katolickie - 670,- oraz na Centrum Opatrzności Bożej w W-wie - 418,-.
  2. We wtorek gościł będę kolegów – kapłanów z racji przeżywanych w tym roku 49 rocznicy święceń kapłańskich. Msza św. w tym dniu o g. 16,oo. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Biuro parafialne czynne będzie w środę od g. 9,3o - 11,oo i 15,oo - 17,oo. O g. 17,3o różaniec prowadzi VI Róża Rodzinna z Klęki.
  4. uż niebawem – 7.07. br. gościć będziemy pielgrzymów poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Szacowana ilość pielgrzymów to 350 osób, których podejmiemy posiłkiem. Chęć wszelkiego wsparcia tej gościny proszę z zgłaszać u Pań z Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom na czas wakacji życzę miłego wypoczynku przypominając o pamięci o codziennej modlitwie i niedzielnej eucharystii.